Сервіси Інтернету: як ми їх використовуємо

Картинки по запросу сервіси интернету сучасні
Одним з основних ресурсів Інтернет є сервіси - послуги, що надаються користувачам і засновані на його технологіях.

Електронна пошта

Найпоширенішим сервісом є електронна пошта (e-mail). Це сервіс відкладеного читання. Вже зараз їй користуються більше половини компаній і фірм у всьому світі.
Маркетологи виділяють наступні переваги e-mail:
- E-mail, що зявилася задовго до розробки WWW, є практично у всіх користувачів Мережі;
- E-mail працює прямо і досягає конкретного користувача;
- E-mail дає можливість персоніфікованого звертання;
- Завдяки чіткому тематичному розподілу списків рас-силок і дискусійних листів можна впливати саме на цікаву для цільову аудиторію;
- Цікаве з погляду одержувача повідомлення може бути поширене серед його колег і знайомих;
- Відгук на рекламу в e-mail і її ефективність вище, ніж з використанням банерів.

Проте, зараз учні використовують електрону пошту найчастіше для реєстрації на інших сайтах, щоб отримати доступ до інформації та додаткових можливостей, а не для спілкування, передачі інформації.

Картинки по запросу электронная почтаФорум


Форум — це засіб спілкування на сайті, за якого користувач має можливість створювати власні теми для відкритого обговорення.
Форуми, на відміну від чатів, гостьових книг або електронної пошти, об’єднують користувачів за інтересами. Обслуговування форуму здійснює адміністратор, за дотриманням норм і правил спілкування спостерігають модератори. Учасникам не обов’язково відповідати в реальному часі — теми і відповіді зберігаються протягом необмеженого періоду часу.
Форуми серед учнів зараз теж не мають великої популярності як 5-8 років назад, адже з'явились нові альтернативи для спілкування та обговорення тем за інтересами.
Картинки по запросу форум png

Конференція

Конференція — це спосіб інтерактивного обговорення в Інтернеті певного питання, проблеми тощо.
Зазвичай це пряме спілкування однієї особи з цільовою аудиторією, якому передують вивчення можливої аудиторії, збирання запитань від зареєстрованих користувачів, перевірка зв’язку з користувачами, підготовка лекцій, доповідей, презентацій, відповідей тощо.
Конференції серед учнів можуть використовуватись для навчання на відстані, лекцій, конференцій з іншими учнями або вчителями. проте поза навчання конференції не використовуються.
Картинки по запросу конференція png

Інтерактивне спілкування


Інтерактивне спілкування — це обмін текстовими, аудіо- та відеоповідомленнями в режимі реального часу.
Однією з найпопулярніших програм для інтерактивного спілкування є Skype (Скайп). За її допомогою можна безкоштовно обмінюватися текстовими повідомленнями, розмовляти або влаштовувати відеоконференції з одним або кількома користувачами Skype одночасно, обмінюватися файлами тощо. До платних послуг Skype належать дзвінки з комп’ютера на мобільні або стаціонарні телефони, СМС-повідомлення та ін.Картинки по запросу ілнзу png
Існують й інші програми (додатки) для інтерактивного спілкування — Viber, Line, WhatsApp, Tango та ін. Вони дозволяють користувачам телефонувати, писати, обмінюватися фотографіями зі смартфона чи планшета з будь-якої точки світу.

Картинки по запросу line
Картинки по запросу viber

Соціальні мережі

Соціальна мережа — це інтернет-спільно-та користувачів, об’єднаних за певною ознакою на базі одного сайта.

До функцій соціальних мереж, окрім, власне, спілкування, належать пошук і відновлення втрачених зв’язків, знайомство з новими людьми, об’єднання за інтересами, професійна діяльність, реклама, розваги тощо.Сьогодні у світі налічується понад 3 млрд користувачів Інтернету. Більше половини з них зареєстровано в соціальній мережі Facebook.Картинки по запросу facebook

Геосервіси

Геосервіси — це сервіси, що надають інструменти для роботи з географічними даними.
Геосервіси дозволяють користувачеві ознайомлюватися з різними країнами світу і навіть віртуально подорожувати; шукати різні об’єкти на карті Землі, переглядати, коментувати, доповнювати фотографіями.

Вікі-технології

Вікі (англ. Wiki) — це технології для колективної розробки сайта та наповнення його інформацією (контентом).
Вікі-сайти дозволяють своїм користувачам власноруч редагувати, додавати або вилучати інформацію на сайті, зокрема й розміщену іншими користувачами, створювати нові сторінки тощо.
Найяскравішим прикладом застосування вікі-технології є Вікіпедія. Днем її народження вважають 15 січня 2001 року. Українську Вікі-педію створено в 2004 році, наразі вона містить понад 700 000 статей.
Картинки по запросу википедия

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

Что такое инди-музыка? Как отличить ее от других жанров?

Альтернативный рок - это не просто музыка, это способ мышления и даже жизни